Zábava, která vás vtáhne do děje

Zábava, která vás vtáhne do děje

Potřebujete si vyčistit hlavu? Hledáte zábavu, která vás vtáhne do děje tak, že zapomenete na okolní svět? Chcete se dobře pobavit se svými přáteli?
Ať už je to jakkoli, tak vám jistě přijde vhod moderní úniková hra, kterou si můžete užít v Pardubicích. Právě od escape game Pardubice můžete očekávat hromadu zábavy, napětí, a také dobrodružství, na jaké hned tak nezapomenete. Naopak jisté je, že právě při samotné hře zapomenete na okolní svět naprosto dokonale. Jedná se tedy o ideální příležitost, jak se odreagovat a alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedního dne.

šachy

Možná právě přemýšlíte nad tím, o co konkrétně jde, a zda je právě pro vás tento typ zábavy vhodný? V tom případě buďte bez obav, neboť úniková hra je tady pro všechny generace bez rozdílu pohlaví, takže ať už je vám dvacet anebo osmdesát, jistě se nudit nebudete. V tajemné místnosti, do které se dostanete, na vás bude čekat série záhad k vyřešení. Abyste nalezli klíč k vyřešení záhady, budete muset rozluštit mnoho šifer, najít ukryté tajemné předměty a odpovědět správně na mnohé otázky. Vaše mozkové závity proto budou pracovat na plné obrátky.

Ovšem zdaleka se nejedná o prima zábavu pouze pro lidi s logickým myšlením, tak to není. Únikovou hru si může naplno vychutnat každý, koho takový typ zábavy oslovuje. Takže pokud jste se vždycky chtěli stát hlavním hrdinou filmů, kde se po něčem pátrá, anebo pokud milujete počítačové hry „hledačky“, tak neváhejte a přihlaste se ke hře co nejdříve.

tajemství

Stačí, když si na webových stránkách hry rezervujete svůj termín a vezmete s sebou další hráče. Úniková hra se hraje v týmu dvou až pěti lidí a záleží jen na vás, koho s sebou vezmete. Můžete vyzvat své přátele, rodinu anebo klidně i kolegy z práce tak, abyste vytvořili dobře sehraný tým. Během následujících sedmdesáti pěti minut důkladně prověříte jeho kvality.