Zářivkové kruhové trubice

Zářivkové kruhové trubice

Naše luxusní zářivkové kruhové trubice mají specifické parametry, dlouhou životnost a pyšní se okamžitým startem. Zároveň jsou velice úsporné a díky kruhovému tvaru dokážou dokonale osvětlit velké prostory, takže jsou ideální volbou právě do větších prostor. Dokážete si představit, že byste ušetřili až osmdesát procent energie? Tohle je možné díky zářivce, která je úsporná. Určitě všechno tohle berte v potaz, když budete nakupovat, protože úspornost žárovek je vždy velmi vysoká a na sto procent se vám tohle bude líbit.

lampa

Tento typ zářivky není běžný v nejrůznějších kamenných prodejnách, ale u nás jej snadno seženete. Nízké ceny a opravdu vysoká kvalita vám budou hrát do noty. Mezi velmi podstatné výhody patří jejich tvar, který ozáří skvěle místnost, a vše krásně uvidíte.
Barva světla může být buď teplá bílá či studená bílá. Budete chtít, abychom vám pomohli s výběrem a udělali pro vás službu? Není problém, vše uděláme, abyste se cítili hlavně dobře a všechno abyste dobře pochopili.

Jak si vybrat správnou žárovku

V první řadě byste si měli dobře uvědomit, co vlastně hledáte a co od toho očekáváte. Prvním velmi důležitým parametrem je patice, která může mít hned několik velikostí. Je to vlastně takový konec celé žárovky, který má napájecí funkci. Dalším parametrem pro správný výběr je svítivost. Svítivost žárovky nepodceňte, protože když máte nějaký velký prostor, tak by bylo pro vás nejspíše velmi nepříjemné, kdybyste dostatečně neviděli.

vánoční osvěltení

Barva je další parametr. Z pravidla jsou tři barvy na výběr. Od nejteplejší po nejstudenější. Další je úhel. Kvůli tomuto parametru musíte opravdu vědět přesně, kam ji máte dát, protože bez toho to prostě nejde. Když ji máte na zavěšení, tak stačí úhel sto osmdesát stupňů. Další možností volby je i výrobce. Někteří preferují pouze nějaké značky, ale to už je na vás.