Jack Grealish na cestě do Manchesteru United

Jack Grealish na cestě do Manchesteru United


Jack zažívá životní sezonu. Ačkoliv je Aston Villa jen těsně nad sestupovým pásmem, anglický playmaker předvádí pozoruhodné výkony. To samozřejmě neuniklo věhlasnějším celkům a v současné době o něj největší zájem jeví Manchester United. Manchester United v lednu získal dlouhodobě sledovaného Bruna Fernandese, od kterého si slibují zvýšení kreativity ve středu zálohy. V současnosti však vyplývají na povrch zprávy, které tak trochu naznačují, že v létě přijdou o Paula Pogbu, což by opět znamenalo výrazné oslabení středové řady.
fotbalisté na pláži
V takovém případě by bylo potřeba urgentně shánět náhradu a číslem jedna na pomyslném seznamu má být právě on. Ačkoliv Grealish není zrovna klasický střední záložní, tak v sestavě s Brunem Fernandesem a defenzivně laděným Scottem McTominayem by to fungovat mohlo. Hráči jako Matič nebo Pereira ukazují, že na ten TOP level v současnosti nemají a pokud chtějí United opět pravidelně hrát o titul, musí tyto hráče postupně nahrazovat.
Jack Grealish je kreativní, nebojí se vzít zodpovědnost na sebe, má dobrou střelu a dokáže rozdávat finální přihrávky. Má tak v podstatě vše, co od ofenzivního záložníka potřebujete.
fotbalový míč
V posledním týdnu se objevila zpráva, že anglického středopolaře sledují také španělští giganti Real Madrid a Barcelona. Grealish se však údajně nechal slyšet, že preferuje setrvání v Premier League.
Podle anglických médií by jeho cenovka měla atakovat 60 milionů liber. Tu však ještě může ovlivnit mnoho faktorů – mimo jiné to, jestli Aston Villa zůstane v Premier League a také to, jestli pojede Jack na letní EURO. Pro Manchester United by to každopádně byla velice kvalitní posila, která by se navíc nemusela adaptovat na anglický fotbal a která by mohla mít relativně snesitelnou cenovku.
Co si myslíte vy? Byl by Grealish dobrou posilou pro Red Devils?