Půjčte si na cokoli s americkou hypotékou

Půjčte si na cokoli s americkou hypotékou

Sníte o ideální půjčce? Třeba o takové, která vám poskytne dostatek svobody a volnosti? Bojíte se požádat o peníze na své plány, protože se se svými záměry nechcete nikomu svěřovat?
V tom případě pro vás bude jistě ideální volbou americká hypotéka, protože se jedná o bezúčelový úvěr, jehož prostřednictvím můžete získat peníze, na cokoli jen chcete.
Nikomu proto nebudete sdělovat, na co je použijete, ani nikdo nebude kontrolovat, zda jste s nimi naložili tak, jak jste slíbili. K čemu ty peníze jsou, je jen a pouze vaše věc.

pokladnička

Na první pohled je tak patrné, že se jedná pro žadatele o úvěr o velice atraktivní půjčku, která však poskytovatelům přináší nemalá rizika. Není proto divu, že se věřitelé jistí tím, že u této bezúčelové půjčky vyžadují ručení nemovitostí, a také vyšší úroky, než je běžné u účelových úvěrů.

Nicméně pokud jde o americkou hypotéku, tak celá situace může být ještě mnohem lepší v případě, kdy se o ni rozhodnete požádat v nebankovní společnosti.
Americká nebankovní hypotéka vám může přinést nemalé benefity a můžete ji především získat za zvýhodněných podmínek, třeba když máte problémy s registrem anebo nižší příjmy, protože kvůli takovému stavu by vás jako žadatele o půjčku v bance jistě odmítli.

hodně peněz

Nebankovní společnosti ovšem postačí, když doložíte, že máte dostatečné příjmy na to, abyste svůj závazek v podobě úvěru dokázali splatit v určenou dobu. Takže ani záznam v registru, ani nižší příjem nemusí vadit, když jste schopni splácet.
A podobná klička jako bonus pro vás existuje i v případě ručení nemovitostí. Mnozí lidé totiž žádný podobný majetek, který by mohli dát jako záruku, prostě nemají. Jenže v případě nebankovní hypotéky to může být i tak, že se za vás zaručí někdo druhý, kdo vhodnou nemovitost vlastní a stane se tak vaším spoluručitelem, ať už jako záruku použije dům, byt anebo třeba pozemek.