Připraveni na léto

Připraveni na léto

Jak se blíží blíží léto nepochybně každý z nás myslí na to, aby se měl během velkého tepla kde osvěžit. Ovšem nedá se stále osvěžovat ve vodě, která je příliš studená. To není moc dobré pro zdraví. Chce to totiž něco akorát. A od toho jsem tady my. Chtěli bychom Vám tímto způsobem představit naše solární plachy. Tyto plachty, jak už jste si mohli podle názvu všimnout, slouží primárně k ohřevu vody. Vody? No přece bazénové vody. Tato plachta se umístí na hladinu a díky své barvě přitahuje větší množství slunečních paprsků než jiné předměty. Kromě této funkce se přítomností naší plachty na Vašem bazéně razantně sníží úbytek vody v bazénu. Plachta totiž zabraňuje úniku vody ve formě vodních par. Samozřejmě to ještě není vše. Naše plachty mají, nejen tyto dvě poměrně zásadní funkce, ale také chrání Váš bazén před znečištěním. Můžete se tedy o své klidové místo o poznání méně starat díky našim produktům.

povrch bazénu

Na našich internetových stránkách se dočtete vše, co budete ke koupi potřebovat. Samozřejmě nemusíte hned kupovat, ale stačí si jen přečíst co potřebujete vědět. Naleznete tam veškeré potřebné informace. A pokud ne, můžete nás kontaktovat pomocí informací. Které na našich webových stránkách naleznete také. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme, případně doplníme informace, které nenaleznete na našich stránkách.

kapka vody

Naše plachty vyrábíme v různých tvarech tak, aby seděli přesně na Váš bazén. Pokud ovšem takový tvar nenaleznete, je možné si nechat udělat plachtu na zakázku přesně podle rozměrů, které potřebujete. Pokud si u nás nevyberete plachtu na bazén, můžete si prohlédnout jiný z produktů v našem obsáhlém sortimentu. Například chemické přípravky do bazénu nebo bazénové navijáky. Nebo, pokud jste milovníci pohodlí a uvolnění, třeba sauny nebo vířivky a vířivé vany. Stačí jen kliknout na výše uvedené internetové stránky a můžete bát o krok blíž k produktu, který potřebujete, anebo chcete. Jde přeci o Vaše pohodlí, tak není na co čekat.