Garážové stání pro vaše moto miláčky

Garážové stání pro vaše moto miláčky


Patříte k těm šťastným, kterým se podařilo bydlet v novém rodinném domku se zahradou? Určitě jste vydali velkou spoustu peněz na stavbu, zařízení, pozemek, ale už nezbylo na garáž pro vašeho čtyř kolového motorového miláčka. Je to zcela pochopitelné. Hypotéka či rychlá půjčka byly nutné především pro výstavbu domu, abyste měli s rodinou kde bydlet, což je základ. Ale při pohledu na vaše autíčko se vám občas zamlží zrak? A to proto, že je vystaveno větru, dešťovým přeháňkám, které sebou leckdy nesou i nepříjemné tvrdé kroupy a lak vašeho auta dostává na frak. Stejně tak to bývá i v zimě, kdy nestíháte vyjet včas do zaměstnání, protože je nejdříve nutné v rámci bezpečnosti celé auto omést a odklidit z kapoty i ze střechy sníh. Natož, když mrzne, tak ještě oškrábat přední sklo a okénka. To s sebou, bohužel, nese pobyt venku bez zastřešení.

garážové stání

Ale i když vám nezbyly peníze na přístavbu garáže, určitě vás nebude tolik stát garážové stání, jak si představujete. Vždyť nemusí mít všechny čtyři stěny, ale důležitá je hlavně střecha, a tu váš nový přístřešek na auto mít může, a nebude to stát majlant! Určitě je zapotřebí automobil chránit před nepřízní počasí, protože lak a karosérie mohou být narušené působením mrazu, kroupami apod.

dům bez garáže

Garážové stání pro vaše moto miláčky

Dokonce si můžete vybírat i přístřešky na auto pro dva automobily, a je zřejmé, že v mnoha dnešních domácnostech převažují již rovnou dva majitelé osobních aut. Své vlastní auto mívá jak muž, tak i manželka, a to jak k dojíždění do práce, tak i k rozvozu dětí do školky, škol, zájmových kroužků. Takže i dvě auta lze schovat pod střechu! Výrobcem garážového stání je ověřená česká firma, která dbá především na kvalitu zpracování materiálu a perfektní komunikaci. Vyjde vám vstříc i dobou dodání. Stačí jen zavolat… a domluvit se na termínu.