Potiskem dnes můžete obdařit téměř každý předmět

Potiskem dnes můžete obdařit téměř každý předmět

Tisknout je dnes možné téměř na vše. Tomu také odpovídá poměrně rozšířený počet druhů potisku https://www.promodarky.cz/druhy-potisku/, a dávno pryč jsou doby, kdy se lidé snažili tisknout sítotiskem na trička jednobarevné nápisy. V současné době si můžete dopřát potisk na textilu, hrncích, perech, klíčenkách, lahvích, USB flash discích, poznámkových blocích a knihách, nástěnných hodinách a budících, deštnících, taškách, batozích a třeba i fotbalových či volejbalových míčích.

hrnek ve tvaru srdce

V zásadě platí nepsané pravidlo, že pokud se rozhodnete opatřit nějaký předmět potiskem, oslovíte specializovanou firmu a ta vám navrhne technologii i vzhled potisku a projedná s vámi další podrobnosti. Na vás pak bude rozhodnout počet kusů a samozřejmě i osoby, které budou tato předměty využívat.

barevné deštníky

Koho obdarovat předměty s potiskem

Kolegy v zaměstnání – některé pracovní kolektivy se obdarovávají různými předměty. Mohou být seriózní i žertovné a v tomto duchu může být váš pracovní proces zábavnější a radostnější. Chcete-li se o to pokusit i vy a vylepšit vaše vzájemné vztahy na pracovišti, proč ne?! Hodí se k tomu například kšiltovky, powerbanky, poznámkové bloky, diáře, flash disky, hrnky, sklenice a ručníky.

Sousedy – vycházíte dobře s vašimi sousedy? Zkuste jim darovat třeba k Vánocům předmět s potiskem. Může jít o nějaký významný citát či životní krédo anebo jen o vytištěná či vyšitá jména např. na osušky, hrnky nebo deštník.

Spolužáky – maturitní ročník bývá jedním z nejvíce emotivních zážitků v životě a stává se, že spolužáci si na konci čtyřletého působení na střední škole předávají různé dárky na památku. Můžete jim darovat třeba trička s potiskem s vytištěnými jmény spolužáků i kantorů, a takováto drobnost může i po mnoha letech vnést do vaší mysli řadu nostalgických vzpomínek a připomenout vám vzácné chvíle vašeho mládí, které se již nebudou opakovat.