Pořízení štěňátek akity inu

Pořízení štěňátek akity inu

Pes, dobrý přítel člověka, nejlepší kamarád, věrný společník, oddaný přítel, hravý kamarád i němá tvář, která vás kdykoliv vyslechne, pochopí a utěší.

Rozhodnutí, jestli si pořídit pejska je jenom na vás, ale každý by si to měl pořádně předem rozmyslet. Zejména v případě, že si berete plemeno, které je trochu svéhlavé, temperamentní a hrdé. Tím je určitě i pejsek akita inu. Kromě toho, že je také zábavný, věrný, oddaný, milující, tolerantní k dětem a mírumilovný. Hodně záleží na výcviku a výchově. Každému pejskovi se totiž jeho pán – člověk musí hodně věnovat. Zřejmě ani v tomto případě nebude stačit, když ho uvážete u boudy a jednou za den mu hodíte něco k snědku.

žena pes

Chcete si pořídit akita inu štěně?

Přemýšlíte nad tím už delší dobu? Právě ten nastal ten správný čas, narodila se totiž štěňátka, která budou připravená k odchodu do svých nových domovů. Pejskové a fenka jsou zdraví, silní a krásně prospívají. Přijímají se rezervace na jejich odběr.

Akita inu může být jak bílá, tak zrzavá nebo žíhaná. Poslední dobou jsou velice oblíbená také speciální žíhavá štěňátka. Jsou roztomilá, krásná a v našich končinách výjimečná.

pes miska

Nejlepší přítel člověka

Bude i vašim nejlepším přítelem? Štěňátka mají rodokmen s hrdými předky. Plemeno skvěle vychází s dětmi. Průkaz původu je nezbytný, pokud chcete pejska prezentovat na výstavách. Cena pejska s PP je samozřejmě trochu vyšší, ale investice se rozhodně vyplatí. Díky tomu totiž víte, že pejskem bude zdravý, nebude degenerovaný a že je vhodný i pro další chov. U pejska s průkazem prostě máte jistotu.

Nezapomínejte ani, že k pejskovi budete potřebovat i další vybavení a to jak v případě, že ho chcete mít v bytě, tak v případě, že bydlíte v rodinném domě se zahradou. Každý pejsek potřebuje mít svůj pelíšek, svou boudu, misku, vodítko, samozřejmě žrádlo, ale také třeba i hračku.

Je potřeba myslet i na prostor, štěňátka jsou malá a roztomilá, ale jednou z toho vyrostou, proto je dobré orientovat se hned na začátku na to, kolik prostoru bude pejsek potřebovat. Pak už nic nebrání tomu, aby to byl pro další dlouhá léta váš věrný přítel.