Kde máte zapsané sídlo vaší firmy

Kde máte zapsané sídlo vaší firmy


Víte, že si můžete nechat zapsat sídlo firmy, kde chcete? Umožňují to současné zákony a jednou z možností, kam sídlo umístit, jsou velká města. Je to pro mnoho podnikatelů spíše záležitost prestižní, čemuž se nelze divit, protože na klienty či partnery lépe působí, pokud se mohou sejít v centru města, než někde na venkově, na zahradě pod slunečníkem. Jistě, slunečník a posezení s kávou na trávníku, za zpěvu ptactva má také něco do sebe, ale přece jen chcete-li vést nějaká jednání, je vhodné mít k dispozici zasedací místnost.

zasedací místnost

Zasedačka – zasedací místnosti bývají součástí zřizování virtuálního sídla firmy v Ostravě poměrně běžně. Máte tu k dispozici kuchyňku s možností poskytování občerstvení, a v samotné zasedací místnosti je dostatek prostoru pro pohodlné posezení všech zúčastněných osob vašeho jednání. Zasedačky jsou oddělené od okolního ruchu stavební izolací a plastovými okny a je tu i potřebný klid. Zasedačku lze využít i jako promítací sál, máte-li k dispozici projektor a projekční plátno, a tím vaše setkání s partnery a klienty významně oživit. Koneckonců dá se tu i v omezené míře (rozumně) slavit nějaké významné životní jubileum.

ulice v Ostravě

Anonymita velkoměsta – filmová postava „Otíka“ z filmu „Vesničko má středisková“ z roku 1985 byla zoufalá z městského prostředí, kde nikdo nikoho nezná, a lidé se tu potkávají tak, že se navzájem spíše ignorují a přehlíží. Pro vás to ale může být naopak výhodné, protože tu nejste pod drobnohledem vašich sousedů a lidí, co vás znají z vaší obce. A ruku na srdce, někdy je opravdu lepší nikomu z vaší blízkosti, kromě lidí, kterým stoprocentně věříte, neprozrazovat vaše tvůrčí podnikatelské záměry. Ne každý je totiž srdečný a spousta lidí se utápí v závisti a mohli by vám tím také být nebezpeční. Závist je škaredá vlastnost a lidé se ze závisti mohou dopouštět i závažných trestních činů.