Bydlíte v bytě a chcete bydlet v domě?

Bydlíte v bytě a chcete bydlet v domě?


Spousta lidí dává samozřejmě přednost bytě, a není na tom nic špatného. I ten má mnoho výhod, a bydlení v bytě preferují především lidé, kteří nechtějí udržovat dům, jehož údržba je samozřejmě náročnější než údržba bytu. Okolo domu bylo a je vždycky víc práce, a když k tomu přičtete zahradu máte o celoživotní zábavu postaráno. Jenže největším negativem u života v bytě je poměně nízké míra soukromí. Dnes se sice byty staví z jiných materiálů a mají zděná jádra, takže byste neměli slyšet kdy se soused sprchuje, ale budete stále pod drobnohledem lidí okolo. A to se vám v domě nestane.

stavba domu

Jestli se právě rozhodujete kde budete žít, nejspíš přemýšlíte nad rodinným domem. A pokud vás nabídka realitních kanceláří nezaujala a máte stavební pozemek, můžete si u nás vybrat nízkoenergetický dům na klíč, který vám můžeme postavit velice rychle. Na klíč znamená že jsme připravili několik typových projektů, ze kterých si můžete vybrat. A my vám přesně ten vybraný dům postavíme. Je samozřejmě možné si vyměnit třeba barvu fasády – všechno je u nás na domluvě.

moderní dům

V čem je nízkoenergetický?
V dnešní době jsou velice drahé základní životní potřeby, a to i energie. Bez elektřiny a tepla nikdo být nechce, a proto si lidé domy vybavují technologiemi, které jim mají pomoct šetřit náklady. Patří mezi ně například solární panely a nebo tepelné čerpadlo. A právě tyto technologie najdete i v našich domech. Díky tomu budou náklady na bydlení v domě daleko nižší než jste byli zvyklí.

Proč stavět s námi?
Vybrat dnes stavební firmu není snadné, protože na trhu působí i neseriózní firmy. Jak můžete vidět na našich recenzích, s námi jsou klienti spokojení. Dodržujeme termíny, dbáme na kvalitu materiálů i prací, a klíče od hotových domů předáváme včas, aby se jejich majitelé mohli přestěhovat v klidu a bez stresu.