Footjob Praha – masérská technika, která poskytne více rozkoše, než se zdá

Footjob Praha – masérská technika, která poskytne více rozkoše, než se zdá

Bosé ženské nohy představují erotický symbol, ačkoli se na první pohled může zdát, že muži přece baží pouze po tom jediném – odhaleném klínu, hýždích a ňadrech. Nemá to ovšem nic společného s fetišismem, který se zaměřuje pouze na jedinou část těla, a nic jiného. Bosé nohy s obnaženým kotníkem jsou zkrátka součástí celkové harmonie ženského těla, a pokud je žena před mužem (a někdy i před jinou ženou) odhalí, může to znamenat určitou náklonnost a výzvu.

ženské nožky sexy

Přitažlivost tvarů a barev – ženská chodidla dovedou rozproudit sexuální energii už jen při samotném pohledu. Rádi je sledujeme a podvědomě zaznamenáváme všechny jejich nádherné tvary a také přirozenou barvu. K tomu přispívá i francouzská manikúra, která podtrhuje přirozený vzhled odrůstajících zdravých nehtů, a může být dokonce více vzrušující, než běžný červený či růžový lak.

krásné ženské nohy

Růžová je barva lásky a sebevědomí – všechny části ženského těla, které mají upoutat pozornost, mají narůžovělou, až růžovou barvu. Jsou to především rty, vagína, bradavky, a také plosky nohou. Růžová barva totiž vzbuzuje sexuální touhu. Dodává pocit vzrušení a zároveň sebevědomí, jistoty a bezpečí. Sledovat a dotýkat se těchto částí těla podvědomě toužíme, a tak může být technika footjob Praha https://mataharisalon.cz/cs/foot-job, růžovými ploskami chodidel naprosto dokonalou výzvou k rozkoši a slastnému prožitku.

Erotogenní zóna – ušní boltec a zvláště pak lalůček, byl znám jako jedna z nejsilnějších erotogenních zón již před mnoha tisíci lety. Pokud jste někdy absolvovali akupunkturu či akupresuru, uši jsou oblíbené místo, kde se tato technika provádí. Chodidla jsou na tom ovšem velmi podobně, je zde dokonce mnohem více citlivých bodů, což vzrušuje jak klienta, tak i masérku.

Zdravá chodidla = zdravé tělo – tato spojitost je známa již z lidového léčitelství a chodidla o nás prozrazují mnoho informací. Jsou-li zdravá, bez otlaků a deformit, dávají najevo, že je v pořádku i celé tělo. Pohled na krásné ženské nohy tak podvědomě vzrušuje i tím, že máme před sebou zdravou masérku, a že kontakt s ní bude rozhodně příjemný.