Probuďte svou přirozenou krásu!

Probuďte svou přirozenou krásu!

Dnešní svět je založen na extrémech. To bohužel platí i ohledně líčení. Make-up je sice užitečná věc, ale nikdo z nás nechce, aby se nás muž po probuzení lekl, když náš obličej zůstane obtisknutý na polštáři. Raději se proto starejte o svoji přirozenou krásu a budete přitažlivá za všech okolností.Dopřejte své pleti pravidelnou péči!
· Hydratujte!
· Vystavujte se čerstvému vzduchu!
· Dostatečně spěte!
obličej za listem

Neutíkejte pohybu!

Ať se nám to líbí nebo ne, jedna z prvních věcí, které si muž na ženě všimne, je její postava. Vyberte si proto sport, který Vám přináší radost a vracejte se k němu častěji než jednou za měsíc. Pravidelnost je totiž základ! Pohybem si zaručíte nejen pěknou figuru, ale hlavně tak posílíte své zdraví. Navíc se při svalové zátěži vyplavují endorfiny, „hormony štěstí“, a Vy tedy budete mít lepší náladu.
zrzavé vlasy

Okouzlete hustou hřívou!

I když se v posledních letech razí trend krátkých vlasů, stále většina mužů dává přednost dlouhé kštici. Ženy s kvalitními vlasy sice nemusí utrácet hromadu peněz za drahé přípravky, ale stejně neuniknou základní péči. Ve Vaší výbavě by neměl chybět minimálně šampón a kondicionér podle Vašeho typu. Ženy, které se nemohou pyšnit kvalitními vlasy, by měly svůj arzenál ještě rozšířit o vlasovou masku. Nepodceňujte ani vhodný kartáč, který bude při česání šetrný!

Dokonalé pohlazení!

Umělé nehty dlouho vydrží a při vhodném výběru vypadají i dobře. Některým z nás však mohou při mnoha činnostech překážet, jejich pořízení není zrovna nejlevnější a navíc zeslabují naše nehty! Proto je lepší sáhnout po nenásilné metodě, laku. Ovšem pozor na správný výběr barvy! Křiklavá žlutá by k ležérnímu černému kostýmku rozhodně nešla. Životnost laku také můžete zvýšit použitím podkladové báze. Bohatě ovšem stačí, když budete mít nehty dobře upravené a každý muž si u vás bude při pohlazení připadat jako v bavlnce!
řada laků

Nezapomeňte se usmívat!

Ani ta nejdokonalejší žena není přitažlivá, pokud se mračí. Úsměvem dodáte Vašemu vzhledu tu poslední třešničku na dortu, díky které si teprve budete připadat královnou v každé situaci!