Krásné šaty

Krásné šaty

Společenské šaty levné se vyplatí, ale neznamená to, že musí být zároveň škaredé nebo aušus. Víte, mnoho lidí si myslím, že když si pořídí něco levného, například v tomto případě levné šaty, tak že musí být škaredé. To ale není pravda. Znám opravdu mnoho případů, že někdy i velmi levné oblečení, šaty jsou velmi krásné, a dokonce by strčily do kapsy i nějaké šaty světové značky. Jen si to přiznejme. Jistě znáte světové značky, které to většinou s módou někdy přehánějí. Nebo vy byste si vzali na večeři objemné šaty s novinovým potiskem, za které by jste dali třeba roční plat? Já tedy ne, nechtěla bych je ani zadarmo. Společenské šaty se dají sehnat také levně. Taky to znám, protože si pamatuji, jak jsem sháněla asi měsíc nějaké pěkné neokoukané společenské šaty na ples. Byl to můj úplně první ples, na který mě pozval můj partner.

Šaty na ples jsou různé.

A tak je jasné, že jsem chtěla vypadat luxusně. Proto jsem logicky hledala společenské šaty v buticích a internetu. Ovšem nic se mi nelíbilo, nic mi do oka nespadlo. A tak jsem celá zoufalá se svěřila kamarádce. A ta mi řekla, že její máma má malý obchůdek, kde prodává společenské šaty a jsou levné. Sice jsem si v duchu myslela své, ale řekla jsem si, že to zkusím. Za zkoušku nic nedám.

Ženy milují šaty.

Ale tušila jsem, že to bude propadák. Vždyť levné společenské šaty nemůžou vypadat reprezentativně! Ovšem jsem se mýlila a to dost! A byla jsem ráda. Když jsem došla do studia její maminky, byla jsem oněmělá úžasem. Ty její šaty byla opravdu dokonalé! Měla tam všechny barvy a taky střihy, že jsem ani nevěděl, jaké střihy si zkoušet jako první. Musím říct, že na první pohled mě zaujaly zářivě kanárkové šaty retro střihu. Mám moc ráda staré filmy, takže retro střih levných společenských šatů pro mě byla jasná volba. Vážně jsem si lépe nemohla vybrat! A kde vy kupujete společenské šaty? Dáváte přednost značce nebo je vám to jedno a stačí vám i konfekce?