Železná jistota pro váš domov

Železná jistota pro váš domov

Prvkem, který se prolíná téměř ve všech moderních a funkčních domácnostech je bezesporu kov. Jeho údržba je nenáročná, a díky své struktuře a pevnosti je velmi oblíbený i v domovech, kde bydlí malé děti. Kov však není pozadu ani co se stylu týče, a proto můžete tento jedinečný prvek také zařadit do svého domova. Co všechno lze zvolit?

železný řetěz

Kovové schodiště

Schodiště bývá obvykle dominantou vstupní haly, chodby, nebo obývacího pokoje. Proto je jeho vzhled stejně důležitý, jako například správně zvolená barva zdí, nebo styl dveří. Kovové schodiště je nejen moderní, a lze jej kombinovat i s jinými prvky, ale rovněž je funkční, bezpečné, a má dlouhou životnost. Můžete si vybrat buď ocelové, nebo železné schody. Z točitých schodišť je právě to kovové nejoblíbenější, protože zabírá nejméně místa, a hodí se tedy i do menších prostorů. Navíc je cena kovového schodiště velmi příznivá, což ocení mnozí z nás. Přemýšlíte o novém schodišti, a nevíte, na koho se obrátit? Jedničkou na trhu je rozhodně firma Havlíček, která kromě výroby jedinečných schodišť na míru nabízí i dveře, okna, a jiné doplňky.

kovové schodiště

Kovové stoly

Zatímco třeba stoly dřevěné, nebo laminátové, musí člověk neustále ošetřovat, a sladit jejich strukturu se zbytkem nábytku, stoly z kovu jsou nejen funkční, elegantní, ale rovněž nenáročné. Desku stolu si můžete zvolit buď také kovovou, nebo například moderní skleněnou. V případě konferenčních stolků bývají populární i dřevěné desky na kovových nohách. Kovový televizní stolek bezpečně unese i velmi těžký televizor s širokou úhlopříčkou.

Kovové doplňky

Ani co se doplňků týče, nejsou kovy mimo. Nerezové vybavení je oblíbené, stylové, a není potřeba jej složitě ladit se zbytkem domu, protože se hodí zkrátka ke všemu. Nerezové odpadkové koše, nerezové spotřebiče, vybavení koupelen. Krásné jsou i nerezové květináče a vázy, které seženete za přijatelné ceny, ale stejně dovedou rozzářit vaši domácnost.