Top rodinné vozy pro každého

Top rodinné vozy pro každého

Rodinný vůz je věc, kterou potřebuje každý rodič bez ohledu na počet dětí. Nacpat kočár, nákup, dětská sedačka a další věci nemusí být vůbec jednoduché, když nemáte to správné auto. A dovolená? To potom bude naprostý horor. Kočár, tašky s oblečením, vanička, sedačka pro dítě a ještě k tomu cestovní postýlka. Zoufale si říkáte, že to tam nenaskládáte? Potom potřebujete skutečné auto určené pro rodiny. A že jich na trhu není málo .
déšť na okně

První logická volba

Začínáte s výběrem? Pokud ano, tak vás jistě jako první napadne minivan. Skvělý je například GMC Yukon XL nebo Chevrolet Suburban. SUV bude pro malou i větší rodinu vždy výhodnou volbou, protože se do ní jednoduše vejdou. U těchto dvou zmíněných je obrovskou výhodou jejich velikost, protože jsou skutečně obří.

Dalším pozitivem je jejich výdrž a stálost ceny. Ať si ho pořídíte dneska nebo za pět let, jejich cena bude přibližně stejná. A díky tomu, že se podobají pracovním pickupům, tak vydrží téměř věčně. Nebudete tak muset řešit nové auto každých pět let.

Chcete za vozem táhnout loď, koně nebo malé letadlo? S modelem Suburban klidně můžete. Jedná se totiž o takého mamuta, že bez problémů utáhne až pět tun. Ať tedy hledáte výhodnou cenu, pořádnou velikost a vysoký výkon, tak jsou tohle modely pro vás.
jeep na cestě

Na velikosti vždy nezáleží

Připadají vám klasická SUV až příliš velká? Žádný problém. Podívejte se na Mazdu 6 a najdete vůz klasické velikosti s nejsilnějším benzínovým čtyřválcovým motorem 2.5. I přes svou běžnou velikost vám nabídne velké množství prostoru, který si užijete vy i vaše děti.

Těšit se můžete také z přesného ovládání, díky kterému si budete připadat v bezpečí a jízdu si skutečně užijete. Jeho cena vám může připadat trochu vyšší, ale rozhodně se vyplatí. Pokud byste ovšem raději levnější variantu prakticky stejného modelu, tak se dívejte spíš po ojetém Fordu Mondeo Mk.III nebo Mk.IV. Nabídnou vám prakticky to samé, jen v cenově příjemnější verzi.