Detail, který může rozhodnout

Detail, který může rozhodnout

Zařizujeme se byt. Chceme, aby vše ladilo do detailů. Nakoupíme krásné komody, natáhneme nové koberce či linoleum. Krásně vymalujeme, dokoupíme veškerý potřebný nábytek, který jde s dobou. Zní to jako krásně vybavený byt, který se nebojíme ukázat světu, pochlubit se s ním na Facebooku. Něco však chybí může jít o drobnost. Někomu na ni nezáleží, ale určitě ji doma máme každý.
žárovky v knihovně.jpg
Je to elektrická rozvodná síť. Bez ní by možná náš dům vypadal stylově, ale těžko by zde něco fungovalo. Všechny domácnosti dnes kalkulují s elektrospotřebiči bez nich by většina domácností nemohla už vůbec existovat. Z toho důvodu je také rozvodná síť v domácnosti velmi důležitá
Tato část vybavení však není vidět tak proč se jí zabývat. Je to pravda elektrická rozvodná síť je ukrytá ve zdech, kde může být každému jedno jak elektrikář úhledně kabely naskládal. Vyústění rozvodné sítě má však jednoho viditelného hráče. Jsou to vypínače.
vypínač na zdi.jpg
Může se zdát, že jde o zanedbatelný prvek, ale pokud zvolíte špatně můžou hyzdit váš pokoj a být jako pěst na oko. Je to věc, bez které nerozsvítíte světlo, neotevřete garáž, nezapnete odsávání. Jistě v dnešní době lze již klasický vypínač nahradit dálkovým ovládáním. Musíme se však držet při zemi tento systém není zrovna nejlevnější záležitostí, a také nejsou nikde zafixované tudíž se můžou snadno poztrácet.
Je tedy zapotřebí se vrátit ke klasickým vypínačům ty nás sice nijak neohromí, ale svůj účel splní. Nyní máme navíc široké spektrum.
·         Tvarů
·         Velikosti
·         Barev
·         Stylů zapínání
Můžeme volit mezi různými tvary, který jsou často atypické a můžou ozvláštnit design našeho pokoje. Velikost je příhodná, protože ne každý ve tmě snadno nahmatá malý vypínač. Díky barvě sladíte zeď a rámeček vypínače, takže bude vše ladit do posledního detailu. Různí se dokonce i styly zapínání, jestli zvolíte klasické nebo kurióznější variantu je jen na vás.